Basic HTML Version
Table of Contents
View Full Version
Page 2 - Sub-topic-7-Division of money & Word problems
P. 2
5. If the cost of 9 pens is ₹80.10. How much does each pen cost ? a) ₹8.9 b) ₹4.5 c) ₹9.08 d) ₹6.5
1
2