Basic HTML Version
Table of Contents
View Full Version
Page 2 - HA 10
P. 2
5. If cost of 9 ball pens is ₹40.50. How much does each pen cost ? a) ₹8.9 b) ₹4.5 c) ₹9.08 d) ₹6.5
1
2